Logo

KUPUVAM BANDAZ 15 za MERCEDES A CLASA

Број на оглас: 3106161 | Објавен на: 16.01.2019, 19:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


KUPUVAM EDEN ALUMINSKI BANDAZ 15
5 X 112 za MERCEDES A CLASA

kontakt=070-633666

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 ASTRA-MobTV

Потврден огласувач