Logo

СЕ ПРОДАВА КУЌА ВО ЦЕНТАР

Број на оглас: 3106725 | Објавен на: 06.06.2019, 18:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 8

Квадратура: 400 m²

Број на спратови: Повеќе од 4 спрата

Греење: Струја

Дворна површина: 50 m²

Тип на домот: Мулти семејна куќа

Состојба: Нова

Опрема: Наместен

Година на градба: 1990

Година на реновирање: 2009

Број на балкони: 4 Балкони

Број на бањи: 3

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 1 Гаража

Ориентација: Југ

Адреса: ul. Arhiepiskop Dositej br. 186

Цена: 1 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава куќа во Центар (втора зона). Куќата е во одлична состојба во близина на х. „Кристал Палас“ . Куќата располага со приземје, прв и втор спрат, тавански соби. Во склоп на новата куќа се продава и постара куќа. Двата спратови се одделени со посебни влезови. Има дворно место и две гаражи.


Цена по договор

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Martina