1 / 11
Solarni.solarno.fotovoltaici.fotonaponski centrali
1 €
16.01.2023 11:55

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

Prodazba i montaza na visoko efektivni solarni fotonaponski sistemi za proizvodstvo na elektricna energija. So 25 godishna garancija. Ceni od 800€ za 1kw. Tel.075933993

Категорија: Останато

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075933993
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам