Logo

Touareg 3.0td 224 ks 2005

Број на оглас: 3106851 | Објавен на: 23.03.2019, 08:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Touareg

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 224 kw / 305 ks

Цена: 1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Tri kluca
Reg do 12 12 19
Dva para gumi
Cisto novi gumi m+s zimski
Letni miselin
Klima
Cd
Navi
Greaci na sedista
Krem koza
19 bandazi
I dr
Mozi zamena

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 никола

Потврден огласувач