1 / 10
FORD4000 60ks. SO PLUG EKSTRA
5.000 €
Цената не е фиксна
24.05.2023 22:22

Прилеп / Прилеп

Состојба на предмет
Нов

TRAKTOROT SE PRODAVA SO GARANCIJA I PROBA PO VASA ZELBA IMA I PLUG POSAVEC 12 INCI POVEKE INFO NA TEL ILI NA LICE MESTO.MOZNA E ZAMENA

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Се продава / Можна е замена од:

SIME
Потврден огласувач
078410374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам