Logo

BARAM del za LG

Број на оглас: 3107125 | Објавен на: 01.03.2019, 18:36
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: LG

Производ: LCD

Големина: 81 cm (32 inch)

Цена: По Договор

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се бара


baram plocka kako na slikata za Lg , kartica za slikata vga .

 Пробиштип

Прати Е-Маил

 Trajce

Потврден огласувач