Logo

Vnatresni vrati

Број на оглас: 3107200 | Објавен на: 15.06.2019, 00:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 8.300 МКД

Категорија: Дом и Градина / Градежни материјали

Вид на оглас: Се продава


Производство на внатрешни(собни) врати по мерка
Што значи нема кршење, нема штемување, целиот производ е наше производство и сме независни од сите димензии.Земаме мерки на вашиот простор и ги изработуваме вратите по мерка.

Гарантниот рок на вратите изнесува една годинаСите врати се фарбаат со полуриетански бои кој имаат исклучителен квалитет

Основниот модел на врата чини 135 евра Рамна глатка во бела боја

Медијапанските гравирани врати со овален перваз чинат по 160 евра
И многу други модели посетете не на

www.facebook.com/MojaVrata

или погледнете видео со дел од нашата изработка на следнот линк:

http://www.youtube.com/watch?v=XDDEDttqXnw

Во цената не се вкалкулирани кваки


Ние не продаваме ние произведувамe

тел.кон.078-866-196

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Moja Vrata

Потврден огласувач