Logo

Renault laguna 1.8 MOTOR

Број на оглас: 3107662 | Објавен на: 20.01.2019, 18:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 7.000 €

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила/за Резервни Делови

Вид на оглас: Се продава


Motor vo perfektni sostojba 1.8 8v
Od Renault laguna 99god.

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 PolovniAvtoDelovi

Потврден огласувач