Logo

Hyunday terracan

Број на оглас: 3108819 | Објавен на: 16.07.2019, 12:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Hyundai

Модел: Terracan

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 180000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2019

Сила на моторот: 110 kw / 150 ks

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Terracan
2.9 crdi
Top sostojba
Novi gumi
Servisi full
Oprema full
Facelift

 Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

 combe

Потврден огласувач