Logo

VW passat 1.9

Број на оглас: 3109391 | Објавен на: 22.07.2019, 21:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Passat

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


.
registrirana do 07.2020 so zelen karton.
4 novi zimski gumi.

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  gjoko

Потврден огласувач