1 / 2
Samsung Galaxy S7 Pink Panter (rozeva linija)
13.600 МКД
Цената е фиксна
01.09.2019 01:02

Штип / Штип

Марка:

Samsung

Модел:

s7

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava Samsung galaxy S7 so rozevi nekolku linii na sredinata koi ne pravat problem. Tachot segde e funkcionalen 100% telefonot e odpoyadi kako nov, malce raboten no od udar se ovie lnii.
Fiksno.

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од: Претпријатие

MOBIKO-MOBIL
Потврден огласувач
070328386
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам