Logo

Jeep Grand Cherokee 4x4

Број на оглас: 3109799 | Објавен на: 13.06.2019, 13:41
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Jeep

Модел: Grand Cherokee

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam Jeep Grand Cherokee 4x4 3.1 TD 103kw/140ks dizel vo odlicna sostojba redovno servisiran so full oprema registriran cela godina.

Full oprema:
Klima
Greaci na sedista
Elektrika na stakla
Zatemneti stakla
Tempomat
Kozen enterier

 Naum

Потврден огласувач