Logo

Kingston ddr4 4gb 2133mhz

Број на оглас: 3109919 | Објавен на: 14.08.2019, 10:32
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Меморија

Вид на оглас: Се продава


skoro novo so garancija do 2021

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  Teo

Потврден огласувач