Logo

Delovi za alfa 147 1.9jtd po najniski ceni Al bandazi 15 so

Број на оглас: 3110124 | Објавен на: 09.07.2019, 00:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Alfa Romeo

Модел: Alfa 147

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 75000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 03.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Delovi za alfa 147 1.9jtd po najniski ceni
Al bandazi 15 so novi letni gumi

  Кичево

Прати Е-Маил

  Bobi

Потврден огласувач