Logo

Prskalica

Број на оглас: 3110286 | Објавен на: 24.02.2020, 12:56
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prskalicata e vo odlicna sostojba
Poveke info na 075 574 520

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Orce

Потврден огласувач