Logo

Prodavam pokuknina

Број на оглас: 3110511 | Објавен на: 22.01.2019, 15:43
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 5

Квадратура: 2 m²

Број на спратови: 3 спрата

Греење: Централно

Дворна површина: 10 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Стара

Опрема: Наместен

Број на балкони: Повеќе од 5 балкони

Број на бањи: 2

Подрум: Да

Број на паркинг/гаража: 3 Паркинг места

Ориентација: Југ

Адреса: 7 noemvri

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam pokuknina poradi iseluvanje lesonitki i gredi dvd saraund quadro 300w komolet so 5 zvucnici kompelet trosed dvosed so kjose parket friziderce

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ddddddd

Потврден огласувач