1 / 8
Se prodava kukja/vikendica s.Klepac(moze zamena za kola)
2.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.09.2022 09:29

Прилеп / Прилеп

Број на соби:

4,5

Квадратура:

720 m²

Број на спратови:

Приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

700 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Запад

Адреса:

s.Klepac

Se prodava kukja/vikendica vo selo Klepac. Kukjata e vo dobra sostojba i so malo sreduvanje ke bide pogodna za ziveenje. Vkupna kvadratura(dvor i kukja) e 720 kvadrati. Cenata e po dogovor, vredi da se vidi, moze zamena za kola so vasa ili moja doplata. Ne zvonete na brojot dolu tuku na ovoj

Telefon za kontakt 077/927-574
Telefon za kontakt 077/927-574
Telefon za kontakt 077/927-574

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава / Можна е замена од:

Daniel
Потврден огласувач
075886926
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам