Logo

Bushnell Trophy red dot

Број на оглас: 3110844 | Објавен на: 21.01.2019, 12:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Спортска опрема и активности / Лов / Пукање / Справи / Опрема

Вид на оглас: Се продава


Prodavam red dot Bushnell Trophy 1x28, so 4MOA,zaedno so drzaci,kupen od Amerika,kompletno ispraven!

 Planika

Потврден огласувач