Logo

detelina

Број на оглас: 3111220 | Објавен на: 28.02.2019, 11:59
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 7 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


se prodava detelina 7 den kilo ima okolu 50 tona extra kvalitet lice za kontakt 078210598

  Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

  ivica