Logo

Se prodava Samsung J5 2016

Број на оглас: 3111305 | Објавен на: 05.03.2019, 16:58
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Samsung

Модел: J5 2016

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 1 GB

Големина на екранот: 4,1 - 4,9" инчи

Цена: 100 €
Цената не е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Moze zamena za iphone
071 216 747

 Македонски Брод

Прати Е-Маил

 Xxx

Потврден огласувач