Logo

korg pa2x pro 256 ram

Број на оглас: 3111335 | Објавен на: 09.11.2019, 15:04
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 750 €

789 €

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Вид на оглас: Се продава


korg pa2xpro 256ram

 Скопје    Општина:Чаир

Прати Е-Маил

 korg

Потврден огласувач