Logo

Seat Leon

Број на оглас: 3111382 | Објавен на: 17.02.2019, 20:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 160000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Seat Leon Style nivo na oprema
-163000km(servisna kniska)
-napraven golem servis
-novi zimski gumi

 /

Потврден огласувач