Logo

VW Golf 6 2.0 TDI reg servis....

Број на оглас: 3111410 | Објавен на: 31.07.2019, 10:38
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 2009

Гориво: Дизел

Километри: 170000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 81 kw / 110 ks

Цена: 9.099 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Full oprema kolata e sega registrireno i servisireno foli so atest moze da se vidi....

  Гостивар    Општина: Гостивар

Прати Е-Маил

  veka

Потврден огласувач