Logo

Handy Heater Aparat za zatopluvanje

Број на оглас: 3111534 | Објавен на: 06.03.2019, 00:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Печки

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Handy Heater aparat za zatopluvanje do 30m2. Imate video od aparatot. Specifikacii i se drugo vo vrska so Handy Heater. Prakam i po kargo

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Peceni Tuli

Потврден огласувач