Logo

Avtoradio SONY

Број на оглас: 3111547 | Објавен на: 14.09.2019, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.800 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Sony-to e prodadeno i kenwood so usb 1800 den.
077 643 693

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач