Logo

Volan so airbag za audi

Број на оглас: 3111548 | Објавен на: 14.09.2019, 00:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: a6

Tип на делови: Управниот /Серво /волан

Цена: 60 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava trokrakvolan komplet so airbag za audi izvaden e od a6 c5 2003godina mozebi pasuva i na drg audi a3 a4
077 643 693

 Гостивар    Општина:Гостивар

Прати Е-Маил

 Oglas

Потврден огласувач