Logo

BRUGI jakna za skijanje

Број на оглас: 3111935 | Објавен на: 12.01.2019, 17:50
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Облека

Вид на оглас: Се продава


Se prodava skoro nova BRUGI jakna za skijanje golemina L i Aberocombie&Fitch zimska jakna kupena od Amerika.
Cena na jaknite po 2500 den ako se zemat komplet sleduva popust.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 Tose

Потврден огласувач