Logo

Prodavam cizmi

Број на оглас: 3112363 | Објавен на: 17.01.2019, 11:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Tип на обувки: Чизми

Големина: 43

Боја: Црна

Цена: 2.000 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cizmi br.43 novi cena fiksna 2000 den.

 Скопје    Општина: Ѓорче Петров

Прати Е-Маил

 G.H.

Потврден огласувач