Logo

Bandazi za MERCEDES 17 ki kako novi

Број на оглас: 3112611 | Објавен на: 16.04.2019, 08:06
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 350 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Prodavam 17 ki bandazi za mercedes sostojba kako novi.
Karakteristikite mozete da gi vidite na slikite.(8.5 cola,ET 52 ,17 inci)
Tel 071 241 968

 Охрид    Општина: Охрид

Прати Е-Маил

 ----------------

Потврден огласувач