Logo

OPEL CORSA 1.4 ECO

Број на оглас: 3112802 | Објавен на: 22.01.2019, 11:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 1996

Гориво: Бензин

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 44 kw / 60 ks

Цена: 1.000 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA 1.4 ECO
- Registrirano do 9ti mesec 2019godina
- 1.4 Eco motor
- Ekonomicno 6L na 100km

Hamachi skuter 400€

Informaci na tel: 071 353 566
= 071 353 566
= 071 353 566
= 071 353 566

 Кратово

Прати Е-Маил

 Hristijan

Потврден огласувач