Logo

БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150)

Број на оглас: 3112907 | Објавен на: 23.02.2019, 14:10
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 20.600 МКД

Категорија: Спортска опрема и активности / Фитнес / Вежбање / Фитнес реквизити и Додатоци

Вид на оглас: Се продава


ПРОФЕСИОНАЛНА БОНГО САМОСТОЕЧКА ВРЕЌА ЗА ТРЕНИНГ (1150)

Можност за полнење на 110кг. Вода или песок. Подесување на висина
Boja: crna

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  ALPE SPORT (претпријатие)

Потврден огласувач