Logo

Se zamenuva imt 560

Број на оглас: 3112980 | Објавен на: 17.02.2019, 17:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


(SE ZAMENUVA IMT (560) ZA IMT (539) SO CELA KUPNA MEHANIZACIJA SO MOJA DOPLATA ) (075 859 308)

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 No name

Потврден огласувач