Logo

Se prodava Honda Civik 2015 g

Број на оглас: 3113162 | Објавен на: 13.07.2019, 12:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Honda

Модел: Civic

Година: 2015

Гориво: Бензин

Километри: 60000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 11.800 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Honda Civik HF sedan 1.8 140 ks 2015 godina so ful oprema kolata e nova so pominati 63000 km za bilo kakva informacija javetese na 070366350

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Angel

Потврден огласувач