Logo

bandazi 15 ki

Број на оглас: 3113194 | Објавен на: 07.04.2019, 21:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.500 МКД

Категорија: Останато

Вид на оглас: Се продава


celicni bandazi 15 ki za fiat i pezo,citroen ,i dr.
mislam deka se 5x98 ili 5x10

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 XXXX

Потврден огласувач