Logo

Canon

Број на оглас: 3113902 | Објавен на: 15.06.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Canon

Цена: 9.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Se prodava ESLR canon sx420is kupen 1 mesec 2018 slikani okolu 1300 sliki

 Прилеп    Општина: Прилеп

Прати Е-Маил

 Kujca

Потврден огласувач