Logo

SOBI KRUSEVO

Број на оглас: 3114101 | Објавен на: 12.02.2019, 09:22
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 100 m²

Спрат: 2

Греење: Централо

Цена: 450 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Недвижности / Соби

Вид на оглас: Се продава


SE IZzDAVAAT SOBI VO KRUSEVO POVEKE INFORMACII NA 078370709 Cenata e po dogovor

  Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

  Mirjana

Потврден огласувач