Logo

Distributer

Број на оглас: 3114226 | Објавен на: 11.09.2020, 02:18
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Категорија: Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол: Машко

Образование: Средно училиште

Возачка дозвола: Б

Познавање на јазици: Италијански

Компјутерски вештини : Добро

Цена: 1 €

Категорија: Вработување / Барам работа

Вид на оглас: Се продава


Baram Rabota kako komercialist - distributer za Kocani,Vinica,Berovo,Delcevo,M.Kamenica,Pehcevo, So iskustvo, poseduvam magazin(bez moznost za Viluskar) i moznost za kupivanje soodvetno vozilo.
Info: 077 873 777

 Виница    Општина:Виница

Прати Е-Маил

 _____

Потврден огласувач