Logo

Ibanez SA08 LTD 01 elektricna gitara

Број на оглас: 3114397 | Објавен на: 16.05.2019, 10:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Гитари/Електрични гитари

Вид на оглас: Се продава


Se prodava elektrica gitara Ibanez SA 08 limited 01 boja red arctic frost, vo top sostojba, mahagoni telo, maple vrat, dva humbacker-a bridge true duo bucker i neck AH1 vo odlicna sostojba
Kontakt telefon 070239437

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 xxx (претпријатие)

Потврден огласувач