Logo

Mondeo 2008 god

Број на оглас: 3114555 | Објавен на: 04.03.2019, 10:47
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Mondeo

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 104 kw / 141 ks

Цена: 7.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mondeo extra italijansko

 Валандово

Прати Е-Маил

 Gorgi

Потврден огласувач