Logo

DICK profi mesarski nozevi

Број на оглас: 3114903 | Објавен на: 19.04.2019, 12:19
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 99 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Вид на оглас: Се продава


DICK profi mesarski nozevi dolzina na seclo:21cm,15cm i 13cm made in Germany novogodisna cena 3600 den.

 Свети Николе    Општина: Свети Николе

Прати Е-Маил

 srgan

Потврден огласувач