Logo

Izdavam sprat od kuka vo Kriva Palanka od 50m2.

Број на оглас: 3115016 | Објавен на: 21.02.2019, 14:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Број на соби: 2,5

Квадратура: 50 m²

Број на спратови: 1 спрат

Греење: Дрва

Дворна површина: 200 m²

Тип на домот: Една семејна куќа - Самостојна

Состојба: Реновирана

Опрема: Наместен

Година на градба: 2000

Година на реновирање: 2018

Број на балкони: 1 Балкон

Број на бањи: 1

Подрум: Не

Број на паркинг/гаража: Нема

Ориентација: Исток

Адреса: Orce Nikolov

Цена: 100 €

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се изнајмува


Izdavam sprat od kuka vo Kriva Palanka od 50m2 so dve sobi,hodnik i kupatilo renovirana i kompletno namestena vednas vseliva vo nas.Crkvena Malaa cena 100e.mesecno+smetki.INFO NA TEL.077 700 201

 Крива Паланка    Општина: Крива Паланка

Прати Е-Маил

 Avtomobil

Потврден огласувач