Logo

Massey Ferguson 158

Број на оглас: 3115249 | Објавен на: 16.06.2019, 11:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава / Можна е замена


Se prodava Massey Ferguson vo odlicna sostojba nov uvoz. Cena po dogovor moze zamena za Suzuki Grand vitara od 2005 pa nagore na BG tabli , Vw Touran 2005 so 7 sedista 1.9 od 2005 pa nagore na BG tabli...
INF NA TEL:070-939-669

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач