Logo

Mazda 3 1.6

Број на оглас: 3115265 | Објавен на: 22.08.2019, 09:57
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Mazda

Модел: 3

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 300000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 04.2018

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.650 €
2.850 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo dobra sostojba platena carina.

  Скопје    Општина: Бутел

Прати Е-Маил

  Adri Auto

Потврден огласувач