Logo

Suzuki Grand Vitara 2.0

Број на оглас: 3115271 | Објавен на: 22.03.2019, 07:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Модел: Grand Vitara

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 11.2018

Сила на моторот: 80 kw / 109 ks

Цена: 4.700 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Suzuki Grand Vitara 2.0 hdi vo odlicna sostojba pali vozi so full oprema. Proizveden 2001 godina. Cena po dogovor...
INF NA TEL:070-939-669

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 FIAT

Потврден огласувач