Logo

plac-niva

Број на оглас: 3115583 | Објавен на: 23.08.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Квадратура: 3500 m²

Тип на земјиште: Останато

Цена: 7 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


prodavam niva-plac pogoden za gradba odalecen na 500 metri od prugata vo romanovce (se gleda od patot). se gleda vo slikite.
kontakt: 071/297-332

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  adem

Потврден огласувач