Logo

Reno megam vo odlicna sostojba

Број на оглас: 3115687 | Објавен на: 29.04.2019, 17:20
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Renault

Модел: Megane

Година: 2003

Гориво: Дизел

Километри: 250000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2020

Сила на моторот: 60 kw / 82 ks

Цена: 2.250 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava...
Prodavam Reno Megan 1.5 vo odlicna sostojba. Komplet servisiran. So novi 4 gumi. Metalik boja. aluminski bandazi,klima,..

Lice za kontakt: Borce 075 331 900

 Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

 Biljana

Потврден огласувач