Logo

Ford Fiesta 1.4 D

Број на оглас: 3115718 | Објавен на: 06.03.2019, 08:19
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Ford

Модел: Fiesta

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 100000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 02.2019

Сила на моторот: 50 kw / 68 ks

Цена: 3.100 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ford Fiesta, avtomatik 2004 godina proizvedeno so solidni zimni gumi, so nea idat i letni
Cenata ne e fiksna

  Виница    Општина: Виница

Прати Е-Маил

  Kliment

Потврден огласувач