Logo

Se prodava nov Huawei Y5 model 2018

Број на оглас: 3116148 | Објавен на: 10.04.2019, 05:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: Y5

Боја: Black

Интерна меморија: 4 GB

РАМ меморија: 2 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 5.500 МКД

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava nov Huawei Y5 2018 g. Kupen e 7990 den. se prodava za 5990 den.

 Крушево    Општина: Крушево

Прати Е-Маил

 Petar

Потврден огласувач