Logo

Opel corsa C 1.2 benzin plin

Број на оглас: 3116155 | Објавен на: 11.09.2019, 20:41
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Opel

Модел: Corsa

Година: 2001

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 10.2019

Сила на моторот: 45 kw / 61 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Ful opremainfo na telefon
078/379-497

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  ivica

Потврден огласувач