Logo

Bandasi 5x100 17

Број на оглас: 3116221 | Објавен на: 12.01.2019, 14:51
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 220 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Bandasi 5x100 17 so gumi
Ispoliran venec zacuvani
Kontakt
071 601 351
071 601 351

 Кочани    Општина: Кочани

Прати Е-Маил

 xx

Потврден огласувач